Подорожі

“перлина Карпат” База Відпочинку На Азовському Морі

Готель Arista розташований на узбережжі в селищі Кирилівка. База відпочинку “Азов-Люкс” розташована в центрі Федотової коси на території відомого курортного селища Кирилівка. База відпочинку “Рів’єра” розташована на великій доглянутій території. Широкий, чистий пляж, тепле море, а також кафе-бар, бар на пляжі дозволять вам… Відгуки про відпочинок в Кирилівці цікавлять практично всіх, хто планує повести свою відпустку на цьому курорті.

кирилівка бази відпочинку

Готель “Водограй” із рестораном і баром розташований на узбережжі в селищі Кирилівка. Для дітей облаштовано ігровий майданчик. Найбільшою популярністю користуються бази відпочинку біля самого моря 1 лінія.

База Відпочинку «прем’єр»

Головне перлина турбази – її пляж, який розташовується всього в 70 м від будиночків. Також в безпосередній близькості від бази знаходиться Утлюкський лиман – центр грязелікування країни. На березі теплого Азовського моря в курортному селищі міського типу Кирилівка, Запорізької області на Федотовій косі поблизу селища Степок.

  • В рамках підготовки до курортного сезону 2022 року для залучення туристів в Бердянську встановили першу поворотну веб-камеру з 25-ма різними…
  • Кожен номер оснащений мікрохвильовою піччю, холодильником, набором необхідного посуду.
  • База відпочинку «Водний світ» знаходиться на Федотової Косі, на першій лінії від моря.

Нічний клуб «Техас» – один із знакових для Кирилівки об’єктів, в 2021 році істотно змінив концепцію. В рамках підготовки до курортного сезону 2022 року для залучення туристів в Бердянську встановили першу поворотну веб-камеру з 25-ма різними… Прогноз МВФ щодо зростання ВВП України на 4% – це менше, ніж закладено в держбюджеті. У Кремлі заявили про готовність Путіна до зустрічі із Зеленським У Росії кажуть, що зацікавлені у діалозі з Україною. Відмінний варіант для тих, хто цінує спокійний, розмірений відпочинок.

Лариса, База Відпочинку [newline]полісянка, База Відпочинку

Температура Азовського моря ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Комфортні теплі води моря разом з комфортабельними номерами на березі Федотової Коси – ідеальне місце для сімейного або ж усамітненого відпочинку на Азовському морі. Комфортабельні номери з санвузлом, кондиціонером і ТБ різних цінових категорій.

База Відпочинку «хвиля»

Уточнюємо, що зазначені цифри актуальні для «високого» сезону. На схід йде коса Пересип, що розділяє Азовське море та Молочний вiдпочинок лиман. На вибір відпочиваючих – пансіонати, готелі, гостьові будинки, бази відпочинку Кирилівки, дитячі табори.