other

Оголошення Про Проведення Інвестиційного Конкурсу Із Залучення Інвестора До Будівництва Центру Позашкільної Освіти На Території Ліцею «універсум» На Вул Політехнічній, 3-а У Шевченківському Районі Міста Києва Портал Києва

У Дніпропетровській області в усіх містах та районах створено 35 дозвільних центрів, що надають послуги у режимі «єдиного вікна». Органи державної влади та місцевого самоврядування об’єднані в єдину електронну мережу, що дозволяє використовувати електронний документообіг. Контроль за роботою органів влади в режимі он-лайн відбувається через електронну систему «Відкрита влада», що знаходиться в облдержадміністрації. «Проекти є, їх треба реалізовувати, і внутрішня складова потужна має бути. Ми разом маємо працювати над тим, щоб інвестиційна привабливість нашого регіону збільшувалась, щоб були не лише державні надходження, або ж залучення кредитних коштів, а й приватні інвестиції, які, як ми знаємо, у будь-якій країні складають основну частину економік регіонів. Переконаний, що ми разом будемо працювати над цим питанням, аби досягти цієї мети – підвищення інвестиційної привабливості нашого регіону», – підкреслив голова Запорізької ОДА.

15 березня у селі Новоградівка відбулися загальні збори громадян. Напередодні sixteen сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення. Окрім членів комісії, у засіданні прийняла участь голова районної ради Олена Гадемська. Керівникам територіальних громад Львівської області наголосили на необхідності підвищення темпів вакцинації населення від коронавірусу, адже спільним завданням керівництва Львівської ОДА та громад є досягнення колективного імунітету населення від ковіду.

З обласного бюджету для реалізації проекту добудови Шацької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Загалом 2016 рік виявився насичений подіями в житті району. В березні місяці було утворено Шацьку об’єднану територіальну громаду. Вдало проведено Європейські дні добросусідства, протягом яких кордон перетнуло майже 50 тисяч українців та поляків.

Як відбувається залучення інвестицій до району через роботу районної ради.

І хоч ці питання неодноразово розглядалися на нарадах за участю селищного, сільських голів та відповідних контролюючих органів, санітарно-екологічний стан територій бажає бути кращим. Відповідно до оцінки підсумків діяльності області за 9 місяців 2015 року, яка проведена департаментом економіки Івано-Франківської облдержадміністрації за 23 показниками, Калуський район займає 5 місце серед 19 районів та міст області. Рекомендації постійних комісій підлягають обов’язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено комісіям у встановлений ними термін. У разі відсутності голови постійної комісії, заступника голови постійної комісії, секретаря постійної комісії з числа присутніх членів комісії обирається секретар комісії для ведення цього засідання.

Відбулася Щотижнева Онлайн-нарада

Протягом звітного періоду за дорученням керівництва обласної державної адміністрації Юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації здійснено правову експертизу sixty six проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації у сфері земельних відносин. У звітному періоді організовано за участю керівництва обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації 13 прес-конференцій, 27 прес-турів. Під час проведення профілактичних заходів було виявлено 128 дітей, які опинились в умовах вулиці, залишились без належного догляду з боку батьків.

1 Сценарії Розвитку Великомихайлівської Громади

Як правило, засідання постійної комісії відбуваються у приміщеннях, виділених радою. У зв’язку з підвищенням ціни на природний газ Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Комісія) були переглянуті тарифи на послуги теплопостачання для всіх груп споживачів 14-ти теплопостачальним підприємствам області – ліцензіатам Комісії. З урахуванням діючих цін на енергоносії та тверде паливо рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування були встановлені тарифи на послуги теплопостачання для бюджетних та інших споживачів, що надаються підприємствами – ліцензіатами обласної державної адміністрації. 25 вересня відбулося чергове засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Петро Самойлов.

Розвиток людського капіталу,оскільки цей напрям є базовим для реалізації двох попередніх, існує суттєве відставання у якості життя, що призводить до негативних соціальних та демографічних наслідків, але разом з тим сільські території мають великий потенціал щодо залучення інвестицій. 24 листопада 2017 рокув приміщенні Великомихайлівського будинку культури відбулосячетвертезасідання членів Робочої групи, під час якого були проведені відбір та корегування переліку технічних завдань на проекти розвитку для плану реалізації Стратегії. Ініціювати перед органами місцевої влади систематичне проведення нарад з керівниками ринкоутворюючих підприємств з питань організації ведення соціально-відповідального бізнесу, збільшення обсягів зайнятості за рахунок створення гідних умов праці та легалізації зайнятості.

Для зберігання картоплі та овочів, ФГ «Мандзюк і К» розпочато будівництво виробничого складу площею 480 кв.м. Для зберігання картоплі та овочів (85% готовності). В звітному році ФГ «Калушка» посаджено 10 га смородини, ФГ «Ранок» – 2,5 га смородини.

В економіці району бентежить тенденція до скорочення виробництва й вивільнення людей на ПрАТ «Бахмутський Аграрний Союз», переведення на 4-денний робочий тиждень працівників Вуглегірської ТЕС ВАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО». Як Ви ставитесь до критики своєї роботи і з боку депутатів, і жителів району? Часто це відбувається через соціальні мережі.

Існуючі виробництва на території громади модернізуються та збільшують обсяги виробництва промислової продукції. Громада здійснює інвентаризацію земель та формує портфель привабливих інвестиційних пропозицій, активно просуваючи їх на інвестиційні ринки. Результати моніторингу надавати сторонам соціального діалогу для вжиття заходів щодо подальшого підвищення рівня заробітної плати та забезпечення державних гарантій в оплаті праці. Сприяти створенню нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності шляхом компенсацій єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування https://www.ravinmarine.com/2021/06/25/page-5/ за працевлаштування безробітних у встановленому порядку. Відсутність мотивації до легального працевлаштування спричинена також зацікавленістю до призначення й нарахування соціальних допомог та субсидій непрацюючим та малозабезпеченим особам (чим менші офіційні доходи тим вищі розміри соціальної підтримки). «Для того, щоб представники бізнесу та мешканці громади розуміли, що кошти місцевого бюджету використовуються керівництвом громади для її розвитку – необхідна Стратегія, яку розробляють публічно, а не лише в кабінеті чиновників», – зазначили представники ДУ «Інститут Регіональних Досліджень ім.

Створивши громадську раду при Калуській райдержадміністрації, залучаємо громадськість до контролю за виконанням програм, до контролю за діяльністю органів влади. Вважаємо представників громадських організацій за своїх партнерів при вирішенні важливих соціально-економічних питань. Саме тому райдержадміністрація разом із активними людьми, які представляють громадські організації і увійшли до громадської ради, спільно шукає сьогодні нові шляхи для покращення співпраці, для більш ефективного залучення громади до головного – визначення стратегічних напрямів розвитку нашого району. Представники громадської ради беруть активну участь у роботі комісій та інших дорадчих органах при райдержадміністрації. Одним із пріоритетів соціально-економічного розвитку є питання ремонту та утримання у безпечному для дорожнього руху стані доріг та мостів на території району. Зокрема, підготовлено проекти для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році («Калуш-Бурштин», «Калуш-Миколаїв») та забезпечено співфінансування з районного бюджету.

Постійні комісії районної ради формуються за принципом пропорційності з урахуванням фахової підготовки депутатів. Заступник голови постійної комісії, секретар постійної комісії обираються на засіданні постійної комісії з числа її членів. Обсяг залучених іноземних інвестицій у регіон становить понад eight млрд дол США. Це найвищий показник серед регіонів України. Тільки за останні два роки в умовах світової кризи в область залучено понад мільярд доларів, і Дніпропетровським регіональним інвестіційним агентством ще супроводжується проектів вартістю понад мільярд долларів США. Під час зустрічі були обговорені актуальні проблеми, що стоять перед представниками реального сектору економіки, та відповідні заходи, що вживаються владою регіону для покращення умов роботи бізнесу.