Uncategorized

Квасилівський ЗДО ясла-садок :: Особливості проведення рухливих ігор у різних вікових групах Консультація для вихователів

Багато дитячих ігор починаються з лічилок, адже потрібно визначити, хто в якій команді буде, хто стане ведучим або в якій послідовності учасники будуть виконувати якісь дії. Лічилочки настільки подобаються дітям, що стають особливою захоплюючою грою, адже не можна передбачити, яка послідовність випаде. Ми вибрали для вас ігри-лічилки зі всієї земної кулі, які можуть сподобатися вам. Лічилки — це здавна придуманий для дітей спосіб здійснення об’єктивної справедливості. Ніби сама доля розпоряджається розподілом ролей.

лічилки для рухливих ігор

Без хороводних ігор не може обійтися жодне народне свято чи розвага. На слово «ой» діти легко вдаряють по землі лівою ногою, а праву, зігнуту в коліні, піднімають угору. На слово «брате» в тому самому положенні легко підстрибують на лівій нозі, одночасно плескаючи лівою рукою нижче зігнутого коліна правої ноги (плескач).

Гра «МОРЕ ХВИЛЮЄТЬСЯ РАЗ»

На слово «колінця» вони долонями торкаються колін, а на слово «болять» – випрямляються. На приспів «Тут була…» діти беруться за руки і йдуть https://cxid.info/170320_istoriya-igr-v-onlain.html по колу вправо. На слово приспіву «сизокрилая» зупиняються. Методика викладання українських національних ігор для дітей дошкільного віку.