Uncategorized

Купити Зелену карту онлайн Ціна страховки на авто для виїзду за кордон

Бо коли тобі потрібна будь-яка інформація про твій страховий поліс, просто звернися до нашої служби підтримки й ми надамо необхідні документи за дві хвилини. Пропонуємо Вам розрахувати вартість «Зеленої картки» у калькуляторі. Здійснюйте розрахунок вартості «Зеленої карти», робіть замовлення та сплачуйте онлайн за найвигіднішою ціною. Отримуйте електронний страховий поліс через 5 хвилин після оплати на електронну пошту або в зручний месенджер. Вкажіть номер мобільного, свій або близьких і ми не пізніше 2-х днів від дати початку дії страхового поліса нарахуємо вам кеш-бек.

купити зелену карту на авто онлайн

Раніш тут був офіc, люди приходили з документами, купували Зелену карту та автоцивілку, чекали. Зелена карта — це обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності, яке захищає страхувальника під час закордонних поїздок на машині. По-друге, при страхуванні автомобіля по Зеленій карті не вказується сума можливої виплати. Вона варіюється в залежності від країни і буде на 100% відповідати місцевим вимогам. Хочу подякувати страховій компанії “Місто” за допомогу по медичному страхуванні.

Детальніше про поліс

Якщо поліутримувач завдасть збитків на суму, що перевищує ліміт, то надлишки доведеться виплачувати самостійно. Крім ціни варто звернути увагу на репутацію та досвідченість страхової компанії. Важливо, щоб страховик міг надати необхідну підтримку у разі страхового випадку, тому важливо обирати компанію із гарною історією виплат. Крім того, варто враховувати швидкість обробки та виплати https://www.0564.ua/list/424517 страхових випадків. Для придбання поліса вам знадобиться мінімальний пакет документів, а саме – закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля. Четвертий рік ми страхуємо всіх дітей нашої Вороновицької громади, а це майже півтори тисячі діток. Кожна дитина отримує страховий сертифікат та дисконтну картку.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Сьогодні придбати страховку ЗК можна за кілька хвилин просто онлайн. Для поїздки автомобілем за межі України вам знадобиться зелена карта. Це страховий поліс автоцивільної відповідальності, за яким у разі ДТП відшкодовується збиток потерпілій стороні. Принцип дії такий самий, як у ОСАЦВ – документ дозволяє уникнути штрафів та значних фінансових витрат у разі ДТП у чужій країні. Він надає водієві більшої впевненості, робить його захищеним від непередбачених ситуацій. З 2 березня для автомобілів з України скасували перевірку полісу Зеленої картки на кордоні.