other

Як Створити Електронний Кабінет Вступника На Бакалаврат Чи До Магістратури? Вінницький Національний Технічний Університет

Звіт про невидані документи для вишів єдиний серед затверджених, у якому наявний необхідний стовпчик з причиною повернення. Під час реєстрації електронного кабінету заборонено використовувати е-адреси заблокованих в Україні сервісів, наприклад, mail.ru, yandex.ru тощо. Після цього вам на вказану електронну адресу надійде лист для активації доступу до е-кабінету. До листа додайте сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифікат (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорт (з ПІБ, датою народження, серією, номером) та скріншот з помилкою. До листа треба додати сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта (з ПІБ, датою народження, серією, номером) та скріншот з помилкою.

серія та номер атестату де знайти

Відсутність поля «По батькові», потрібно підтвердити, поставивши позначку у відповідне поле. Результатом енергетичного аудиту є складений Рекомендаційний звіт або Сертифікат енергетичної ефективності. Рекомендаційний звіт – це документ, який розроблений на основі чинних нормативних документів та складений фахівцем з аудиту, який дозволяє замовнику прийняти рішення про впровадження енергоефективних заходів в будівлі. У разі неподання цих документів або неукладання договору про навчання у встановлений строк, наказ про зарахування скасовується.

Помилки Під Час Реєстрація Е-кабінета Вступника: Що Робити – Інструкція Для Абітурієнтів

Збережіть моє ім’я, електронну пошту та веб-сайт у цьому веб-переглядачі під час наступного коментаря. Магістр — ця ступінь краща для випускників, які мають намір займатися науковою діяльністю. Відповідь змінена 3 роки, eleven місяців тому користувачем Tatyana_Ya. Відповідь змінена four роки тому користувачем tor88a. Відповідь змінена four роки, 10 місяців тому користувачем Модератор. Відповідь змінена 6 років, eleven місяців тому користувачем Анна Баклан.

Укриття, Які Передано В Оренду, Будуть Вилучені, Якщо Їх Не Використовують За Призначенням, – Кмда

Абітурієнт під час реєстрації може зіткнутися зі ще однією помилкою – “вказано анульований документ про ПЗСО”. Спочатку перевірте правильність введених даних. Відповіді, розміщені на сайті питань zkan.com.ua не є керівництвом до дій, це рекомендації – приватна думка користувачів сайту. Шкільний атестат нового зразка дуже https://www.tamada-party.rv.ua/ відрізняється від старого, на якому були і серія та номер документа. У новому атестаті на зворотному боці нижче по центру червоною фарбою надруковано нумерація бланка атестата, 14-значні символи без пробілів. Якщо Ви маєтесертифікати за2017, 2018та/або2019рокисамостійно оберіть потрібний (напевне, з більшим балом?).

Підпишіться На Свіжі Новини Жкг Та Наші Корисні Публікації У Fb

На нашому сайті ви знайдете корисну інформацію, дізнаєтеся, чим живе Львівщина сьогодні, та завжди будете в курсі основних подій регіону. Усі права на матеріали сайту охороняються у відповідності до законодавства України. Після цього активується кнопка “Підтвердити” – її потрібно натиснути.